gliwice.

 

    Firma Przewozowa Trans – Bus

    Ustroń ul. Cholewy 12                        

                                                       

                                          ROZKŁAD JAZDY

 

     CieszynGLIWICE                                              Gliwice - CIESZYN

                                                                      godz. odjazdów                                                                                       godz. odjazdów

Dworce i Przystanki

Nn

1, 5, 6, 7

Cieszyn Plac Manewrowy ul. Hajduka

15:30

Cieszyn  ul. Katowicka (targowisko)

15:31

Cieszyn  Os. Piastowskie

15:32

Cieszyn Pastwiska

---

Hażlach Skrzyżowanie

15:38

Kończyce Odnóżka

15:42

Kończyce Wygoda

15:44

Kończyce Małe Skrzyżowanie

15:48

Zebrzydowice Spółdzielnia

15:50

Zebrzydowice Kino

15:53

Zebrzydowice Skrzyżowanie

15:54

Ruptawa Ośrodek Zdrowia

15:58

Jastrzębie Plac Aut.  ul. Arki Bożka

16:02

Jastrzębie Dw. Aut ul. Sybiraków

16:06

Jastrzębie  Osiedle III

16:09

Wodzisław Śl. Dw. Aut..

16:28

Wodzisław Śl. Dw. Kol.

16:30

Radlin Obszary Wiadukt

16:34

Rybnik Popielów

16:37

Rybnik Plac Armii Krajowej  (Policja)

16:50

Rybnik ul. Kotucza

16:54

Rybnik Dw. Kom. Miejskiej

16:57

Rybnik ul. Gliwicka Szpital

17:00

Wilcza Skrzyżowanie

17:10

Nieborowice

17:15

Gliwice Trynek

17.22

Gliwice ul. Wrocławska

17:25

Gliwice Górnych Wałów (Kościół)

----

Gliwice Dw. Aut.

17:30

Dworce i Przystanki

Nn

1, 5, 6, 7

Gliwice Dw. Aut.

18,30

Gliwice Górnych Wałów (Kościół)

18,35

Gliwice ul. Wrocławska

----

Gliwice Trynek

18:38

Nieborowice

18:45

Wilcza Skrzyżowanie

18:50

Rybnik ul. Gliwicka Szpital

19:00

Rybnik Dw. Kom. Miejskiej

19:03

Rybnik ul. Kotucza

19:06

Rybnik Plac Armii Krajowej (Policja)

19:10

Rybnik Popielów

19:23

Radlin Obszary Wiadukt

19:26

Wodzisław Śl. Dw. Kol.

19:30

Wodzisław Śl. Dw. Aut..

19:32

Jastrzębie  Osiedle III

19:51

Jastrzębie Dw. Aut ul. Sybiraków

19:54

Jastrzębie Plac Aut.  ul. Arki Bożka

19:58

Ruptawa Ośrodek Zdrowia

20:02

Zebrzydowice Skrzyżowanie

20:06

Zebrzydowice Kino

20:07

Zebrzydowice Spółdzielnia

20:10

Kończyce Małe Skrzyżowanie

20:12

Kończyce Wygoda

20:16

Kończyce Odnóżka

20:18

Hażlach Skrzyżowanie

20:22

Cieszyn Pastwiska

20:27

Cieszyn  Os. Piastowskie

20:28

Cieszyn  ul. Katowicka (targowisko)

20:29

Cieszyn Plac Manewrowy ul. Hajduka

20:30

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objaśnienia znaków:

  N - nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych

  n nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę

  1 – kursuje w poniedziałek

  5 – kursuje w piątek

  6 - kursuje w sobotę

  7 – kursuje w niedzielę

 rodzaj komunikacji - komunikacja przyspieszona